Як тільки у Вашому будинку виходить з ладу велика побутова техніка, не зневірюйтесь! А найголовніше, не намагайтесь шукати майстрів-самоучок, тим більше, якщо Ваша побутова техніка не з дешевих. Краще зверніться до нашого Сервісного центру, в якому працюють компетентні інженери своєї справи.

В цьому випадку Вам не доведеться купувати новий холодильник, пральну машинку, кондиціонер чи інші пристрої, через те, що Ви намагалися самостійно полагодити техніку.Тож про ремонт холодильника, пральної машини, кондиціонера, посудомийної машини, вбудованої техніки (духові шафи, варильні поверхні, газові та електричні плити) подбають професіонали, котрі використовують тільки якісне обладнання та оригінальні комплектуючі від виробника.

Більше того, ми подбали про Ваш комфорт і зручність: відтепер Вам не потрібно відключати і демонтувати самотужки велику побутову техніку – наші майстри полагодять все у Вас вдома. Вам тільки залишається зателефонувати до нашого Сервісного центру і розповісти про проблему. Відтак майстер замовить необхідні запчастини і зв’яжеться з Вами, щоб домовитися про зручний для Вас час ремонту.

Номери телефонів для замовлення послуги з ремонту:

  • ремонт по гарантії виробника:
    Samsung: 800-502-000;
    LG, PHILIPS (TV): 233-62-61;
    SONY, CANON: 233-62-61 або 294-98-05;
  • негарантійний ремонт: 297-46-53 ;

Особливо важливою складовою роботи Сервісного центру є технічна підтримка та професійна консультація.

Тож якщо перегоріли реле, запобіжники, електронні системи управління, потрібно замінити компресор, випарник, фільтр, тени, або ж не крутить барабан у пральній машинці чи стався збій програм, слід почистити дренажну систему, заправити фреоном тощо – забудьте про ці проблеми.

Ваше здоров’я і гаманець обов’язково подякують за якісний ремонт великої побутової техніки нашому Сервісному центру. Адже хороший інженер – не той, хто постійно зайнятий, а той, у кого все працює без збоїв.

large-household-appliances