Був надійним помічником, а став вередливою залізякою. Розлучення з улюбленим девайсом трапляється, наприклад, тоді, коли випадково пролили воду, каву, чай чи пиво на клавіатуру ноутбука. Тож, кого спіткала така доля, не поспішайте панікувати! Повернути до життя вашу техніку під силу інженерам нашого Сервісного центру.

Мабуть, це траплялося з кожним: тільки-но планшет розрядився, ставите його на зарядку, а гаджет і далі не подає ознак життя, не вмикається і не заряджається. А якщо і вдалося увімкнути – екран пристрою став чорним, або на ньому з’явилися полоси чи кольорові розводи. Саме час замінити дисплей (матрицю). Наші інженери встановлюють тільки оригінальні комплектуючі, які замовляють у виробника.

Несправність виникає в основному через удар або падіння, відтак екран покривається тріщинами та перестає реагувати на дотики. Також тачскрін може вийти з ладу через деформацію корпусу або попадання вологи. У нашому Сервісному центрі замінять сенсор, USB-роз’єм, роз’єм живлення, несправну батарею та відремонтують деформований корпус Вашого планшета, непрацюючий зарядний пристрій тощо.

Також ми надаємо послуги якісного ремонту ноутбуків за доступними цінами. Тож якщо у Вас виникли проблеми з програмним забезпеченням улюбленого помічника, або потрібно замінити деталі: починаючи з материнської плати і закінчуючи блоком живлення, виникла необхідність у чистці операційної системи, системного реєстру – не зволікайте і довірте ремонт ноутбука та планшета нам. Зекономлячи кілька тисяч, а той десятків тисяч гривень Вам на покупку нової техніки, наші кваліфіковані інженери проведуть детальну діагностику планшета та ноутбука, виконують якісний ремонт з гарантією та обґрунтовану консультацію!