Професійні фотографи та відеографи, небайдужі до фотографії, а також аматори відеомистецтва не шкодують грошей на справді якісну техніку, але якими б не були надійними сучасні фотоапарати та як аналогові, так і цифрові відеокамери – вони незастраховані від поломок чи непередбачуваних ситуацій. Незалежно від причини поломки і технічного стану пристрою, висококомпетентні інженери нашого Сервісного центру, чию майстерність офіційно підтверджують відповідні сертифікати, оперативно та якісно виконають ремонт будь — якої складності і нададуть гарантію на надані послуги. Зазвичай, ремонт цифрових та дзеркальних фотоапаратів триває від години до 5 днів і більше.

Як відомо, забруднення матриці фотоапарата та несправність об’єктива є частими причинами більшості поломок. В першому випадку, на фотографіях в одних і тих  же ділянках кадру з’являються сірі плями і крапки. А в другому – якщо ще й доводиться носити техніку без чохла – виникне поломка шестерні редуктора, котрі направляють об’єктив.Серед інших несправностей: корозія електронних плат і металевих запчастин об’єктива, зношуваність деталей.

У нашому Сервісному центрі розберуть і замінять дефектні модулі, почистять від пилу контактні з’єднання об’єктива, механічних вузлів та шлейфів, а також полагодять пошкоджену плату управління. Ми працюємо тільки з оригінальними деталями від виробників!

До того ж, наші інженери на «відмінно» впораються з ремонтом відеокамер популярних брендів і не тільки. Найрозповсюдженіші проблеми, з якими ми стикаємося щодня – відеокамера не відображає картинку, тобто з ладу вийшов дисплей, виникли труднощі із підключенням до комп’ютера, акумуляторна батарея мало тримає заряд тощо – ці та будь — які інші поломки команда спеціалістів нашого Сервісного центру усуне в найкоротші терміни, а також, що не менш важливо, заощадить витрати на купівлю нової дороговартісної техніки.

До того ж, будь-який ремонт закінчується обов’язковим тестуванням.
Щодня ми робимо щасливими майже 100% власників фото — та відеотехніки.

repair-photo-and-video