Несправний смартфон чи мобільний телефон? Працює з перебоями, сам вимикається, працює повільно та зависає, не реагує на дотики пальців, розбите скло або сенсорний дисплей, чи пристрій взагалі вийшов з ладу? Не поспішайте «хоронити» свій гаджет, тип паче, коли покупка нового іміджевого телефону – не по кишені і не на часі. Якщо ж ремонтувати самому – можете пошкодити пристрій. Тож зайвий раз не ризикуйте і довірте цю справу професіоналам – несіть телефон до Сервісного центру. Наші досвідчені інженери швидко знайдуть причину поломки мобільних телефонів Samsung, проведуть повну діагностику і виконають якісний ремонт у найкоротші терміни.

Пошкоджений або розбитий корпус в телефоні чи підсилювач потужності, проблеми в роботі мікрофона та динаміків, камери, дисплея і сенсорної панелі, датчика наближення та сенсора освітленості, мікротріщини під мікросхемами або тріщини на екрані, збій програмного забезпечення, проблеми із заряджанням батареї чи то вихід з ладу акумулятора, телефон не ловить мережу, потрапляння всередину вологи та перевірка додаткових фунцій смартфону – немає задач, з якими б не впоралися наші сервісні інженери. До того ж, на зроблений ремонт і комплектуючі встановлюємо гарантію.

У нашому Сервісному центрі замінять несправні деталі для Ваших мобільних телефонів на перевірені та оригінальні від виробника. А також розблокують смартфони, привезені з-за кордону. Ми допоможемо усунути і складності з прошивкою. Зазначимо, зняття регіонального коду з телефонів, придбаних за кордоном здійснюємо при наявності документа (чека), що підтверджує цю покупку. Процес розблокування триває від 3 до 14 днів.

Зазвичай ремонт мобільного телефону триває впродовж одного дня у разі наявності деталей у нас на складі або протягом трьох робочих днів, якщо комплектуючі потрібно замовляти зі складу виробників мобільних телефонів.
Вартість ремонту залежить від моделі Вашого пристрою, вартості запчастин та причини несправності.

Також Ви можете отримати попередню консультацію по телефону 294 — 98 — 01 або 294 — 98 — 02.
Довіртеся досвіду наших інженерів!

repair-smartphones