Всього століття тому людство жило без телевізора, сьогодні ж один день без цього дива техніки – дискомфорт та стрес для всієї сім’ї. І як не дивно, чи то кінескопні телевізори, чи сучасні плоскі телевізійні панелі, рідкокристалічні чи світлодіодні із розряду найдорожчих і найякісніших можуть вкрай легко зламатися, ще навіть будучи на гарантійному терміні обслуговування. Причин цьому вдосталь – стрибки напруги в мережі, як наслідок перегорання блока живлення, або падіння телевізора, програмні збої, пошкодження елементів SSB-плати тощо.

Варто пам’ятати, найбільш беззахисною частиною LCD/РК телевізора чи будь-якого іншого є екран або ж матриця. Традиційні «симптоми» поломки: вертикальні смуги, горизонтальні полоси, світлі плями, зависання зображення, або ж його зникнення.

З нашим Сервісним центром Ви назавжди забудете про ці проблеми! Наші висококомпетентні інженери володіють всією необхідною кваліфікацією для проведення грамотного ремонту телевізорів, аби повернути Вашій техніці зникле зображення чи звук. Разом з тим, ми займаємося ремонтом мікросхем, материнської плати і матриці телевізора, відновлюємо контакти на SSB-платі.
За допомогою спеціального професійного обладнання в нашому Сервісному центрі ми це робимо так, як на заводах всесвітньо відомих брендів.

Кожен ремонт починається з діагностики, після неї ми узгодимо з Вами вартість і терміни ремонту. Здебільшого ремонт телевізорів не займе більше 7 днів!
Деталі, які ми використовуємо під час ремонту телевізорів – виключно відмінної якості, адже замовляємо їх безпосередньо у виробника. Ми надаємо гарантію на виконані роботи.

Щодня наша команда професіоналів повертає в десятки будинків радість, адже якість і вартість ремонту телевізорів сподобається Вашій кишені!

repair-tvs